Realizace zahrad

Nabízíme realizaci zahrad na klíč na profesionální úrovni

Při osobní návštěvě pozemku citlivě navrhneme rozmístění výsadeb na zahradě, zdarma vytvoříme položkový cenový rozpočet, můžeme vytvořit podrobný zahradní projekt včetně osazovacího plánu a barevné prostorové projekce.

Při realizaci zahrady zajišťujeme veškeré práce od terénních úprav, výkopů a přesunu zeminy; dodání substrátů a rašeliny; jemné modelace terénu; přes výsadby vzrostlých stromů, okrasných keřů, živých plotů a trvalkových záhonů.

Veškeré záhony zakládáme s pomocí zahradní netkané textílie, která dokáže zabránit prorůstání až 95% plevele a mulčujeme drcenou smrkovou nebo piniovou kůrou, příp. drobnými valounky (kačírkem). Trávník můžeme založit výsevem nebo položením travního hotového koberce, který zajistí okamžitý užitek z trávníku bez nutnosti čekání a složité péče o čerstvě vysetý trávník.

Můžeme zajistit instalaci automatického závlahového systému. Zahrada může být doplněna okrasnou skalkou, jezírkem s potůčkem nebo vodopádem, dřevěnými zahradními prvky, kamennými šlapáky nebo soliterními valouny. Rádi poradíme s koupí travní sekačky, příp. další zahradní techniky. Samozřejmostí je záruka na všechny vysázené rostliny a odborné poradenství, dále zajišťujeme velké sezónní údržby zahrady a pro náročné zákazníky kompletní pravidelnou údržbu.